Ogólnopolska Szkoła Językowa
Oddział w Opolu

Kursy językowe rozpoczęte!

Kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania ruszyły już w naszej szkole.  Grupy początkujące w nauce języka obcego mają już za sobą pierwsze zajęcia, na których zapoznali się ze specyfiką naszej szkoły, poznały lektorów i zakres wiedzy, jaką przyjdzie im przyswoić 🙂 .

Nauka języka dla średniozaawansowanych i zaawansowanych kursantów jest kontynuacją zajęć z ubiegłego roku. W dalszym ciągu czeka ich praca nad umiejętnością porozumiewania się i sprawną komunikację. Szkolić będą wszystkie kompetencje językowe, ale przede wszystkim praktyczne użycie języka.

Szkoła Językowa British School Opole nie zaniża lotów!

W tym roku proponujemy bezpłatne kursy e-learningowe z języka angielskiego. Można w ten sposób podnieść sprawność językową bez wychodzenia z domu, w dowolnym czasie. Ta bardzo popularna metoda kształcenia została u nas zastosowana dla kursantów języka angielskiego.

Za nami miesiąc nauki, ale to jeszcze dobry moment, aby dołączyć do naszej szkolnej społeczności, bo na naukę nigdy nie jest za późno.

Zapraszamy!

Dodane: 27-10-2017
Autor: Administrator