Ogólnopolska Szkoła Językowa
Oddział w Opolu

Ruszyła rekrutacja na rok szk. 2021/22

Szkoła Językowa Opole

Rozpoczęliśmy zapisy na kontynuację nauki oraz do nowych grup na rok szkolny 2021/22. Nasza oferta nauczania języka jest bogata – od najmłodszych do dorosłych.

Dołącz do British School Opole

British School istnieje już 25 lat!

British School Opole, to również szkoła z tradycjami. Możemy poszczycić się sporą grupą kursantów, którzy z sukcesem zdali egzaminy językowe oraz sprawnie posługują się językiem angielskim w różnych życiowych sytuacjach.

Kursanci kontynuujący naukę w naszej szkole są również dowodem na to, że jesteśmy profesjonalni w swojej dziedzinie, dbamy o rozwój wszystkich umiejętności językowych, jak mówienie, pisanie czy rozumienie.

Stosujemy nowoczesne metody nauczania, zapewniamy profesjonalną i doświadczoną kadrę lektorów. Staramy się, aby optymalna ilość zajęć zapewniała maksymalny postęp.

Bezpłatne konsultacje

Tak! Oferujemy bezpłatne konsultacje, jako dodatkowa pomoc dydaktyczna dla naszych kursantów.

Kursy angielskiego dla każdego

Oferta kursów językowych obejmuje:

W ramach tych grup wiekowych oferujemy kursy językowe na każdym poziomie zaawansowania oraz kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty, matury, kursy przygotowujące do innych egzaminów językowych, a także specjalistyczne kursy dla klientów instytucjonalnych.

Zapisz się już dziś!

Ponieważ ilość miejsc w grupach jest ograniczona decyduje kolejność zapisu a szybka decyzja pozwala również na dopasowanie lekcji w naszej szkole do innych zajęć. Dlatego zachęcamy, przyłącz się do nas już dziś!

Gdzie można zapisać się na kurs językowy?

Opole
ul. Niemodlińska 79
(pętla Dambonia/obok Biedronki)
tel. (77) 457 33 78
kom. 608 58 88 86
e-mail: opole@britishschool.pl

Dodane: 25-08-2021
Autor: Administrator