Ogólnopolska Szkoła Językowa
Oddział w Opolu

Zapisy na rok szkolny 2020/21

Zapisy w toku, tworzymy nowe grupy do pracy stacjonarnej ale również na zajęcia zdalne. Kursantów, którzy uczęszczali do naszej szkoły językowej zapraszamy do kontynuacji nauki.

W nadchodzącym roku szkolnym tak, jak tradycyjnie w naszej szkole językowej, odbywać się będą kursy języka angielskiego i niemieckiego. Kursy językowe organizowane są dla wszystkich grup wiekowych oraz na wszystkich poziomach zaawansowania. W ofercie mamy również kursy języka branżowego.

W przypadku wprowadzenia ograniczeń dla systemu oświaty w prowadzeniu zajęć nauka języka będzie prowadzona sprawdzoną oraz nowoczesną metodą online

Bezpłatne podręczniki do nauki języka.

Zapewniamy bezpłatne materiały dydaktyczne wydane przez najlepsze wydawnictwa językowe.

Dlaczego British School?

Wybór szkoły językowej powinien być przemyślany. Decyzja uzależniona jest zwykle od wielu czynników, ale podejmując ją powinniśmy wziąć pod uwagę:

30 oddziałów naszej szkoły, jakie działają w Polsce pozwala nam na systematyczną wymianę doświadczeń, co skutkuje coraz wyższym poziomem nauczania i jej efektywnością. Efektywność nauczania języka angielskiego potwierdzają wysokie wyniki zdawalności egzaminów Cambridge. https://www.youtube.com/embed/o8iHwDbOYS8?rel=0  

Kurs językowy dla każdego.

Nasza oferta kursów językowych kierowana jest do wszystkich grup wiekowych. Począwszy od najmłodszych, którzy przyswajają sobie język obcy poprzez doskonałą zabawę, poprzez młodzież szkolną i studentów zdobywających kolejne stopnie zaawansowania, po osoby dorosłe, które często korzystają z nauki języka branżowego.

Zajęcia zdalne.

Prowadzimy również zapisy na kursy on-line. Zajęcia prowadzone bezpiecznie na wszystkich poziomach zaawansowania.

Zapisz się już dziś!

Zapisy ruszyły, ale nie ukrywamy, że kolejność zgłoszeń nierzadko decyduje o przyjęciu do danej grupy. Wcześniejsza decyzja pozwala również na dopasowanie lekcji w naszej szkole do innych zajęć. Dlatego zachęcamy, przyłącz się do nas już dziś!

Zapisy – informacje.

Opole
ul. Niemodlińska 79
(pętla Dambonia/obok Biedronki)
tel. (77) 457 33 78
kom. 608 58 88 86
e-mail: opole@britishschool.pl

Dodane: 27-08-2020
Autor: Administrator