Ogólnopolska Szkoła Językowa
Oddział w Opolu

Zapisy, ostatnie wolne miejsca!

kursy językowe zapisy

Pozostały już ostatnie wolne miejsca na kursy językowe, zatem jest to ostatni moment, aby zdecydować się na wybór grupy i dopasować zajęcia w szkole językowej do zajęć szkolnych.

Przypominamy, że w naszej szkole prowadzimy kursy z języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego,  hiszpańskiego oraz arabskiego. Dbamy o wysoki poziom kształcenia zapewniając jednocześnie naszym kursantom dostęp do bezpłatnych podręczników. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna lektorów, z dużym doświadczeniem w nauczaniu języka, zawsze służy pomocą i poradą tak, aby efekty nauczania były zadowalające i pozwalały na zdobywanie kolejnych umiejętności językowych.

Darmowy e-learning – język angielski.

Na nadchodzący sezon w naszej szkole przygotowaliśmy również ofertę specjalną, jaką jest darmowy kurs języka angielskiego na platformie e-learningowej. To jedna z nowoczesnych metod nauczania, pozwalająca na naukę w czasie wybranym przez kursanta i w dowolnym miejscu. Cały kurs prowadzony jest przez internet i stanowi doskonałe uzupełnienie tradycyjnego nauczania.

Językowe kursy branżowe.

Coraz częściej potrzeba znajomości języka obcego wiąże się  otrzymaniem lub też utrzymaniem pracy. Pracodawcy stawiają coraz większe wymagania, stąd konieczność poszerzania wiedzy z zakresu branżowego słownictwa. W nadchodzącym roku będziemy również prowadzić takie kursy językowe, na wszystkich poziomach zaawansowania.

Bezpłatne podręczniki do nauki języka.

British School, szkoła z dużym doświadczeniem, korzysta z podręczników najlepszych wydawnictw językowych i udostępnia te podręczniki za darmo swoim kursantom. Biorąc pod uwagę fakt, że koszt podręczników jest znacznym obciążeniem, darmowy podręcznik w naszej szkole, to naprawdę doskonała propozycja.

Nie czekaj dłużej na decyzję…

Zatem jeśli masz przed sobą egzaminy językowe, starasz się o lepszą pracę, a może planujesz zagraniczne wojaże – zapisz się na zajęcia w naszej szkole i ciesz się z postępów jakie zrobisz w umiejętnościach posługiwania się językiem obcym.

Zapewnij swojemu dziecku lepszy start i zapisz je do szkoły językowej. Najłatwiej przyswaja się umiejętności językowe w młodym wieku.

Dlaczego British School?

Dołącz do nas!!

Zapisy – informacje.

Opole
ul. Niemodlińska 79
(pętla Dambonia/obok Biedronki)
tel. (77) 457 33 78
kom. 608 58 88 86
GG: 10056266

 

skype: british_school_opole
e-mail: opole@britishschool.pl

Dodane: 26-09-2017
Autor: Administrator