Ogólnopolska Szkoła Językowa
Oddział w Opolu

Naukę czas zacząć!

Zapisy na kursy językowe 2019/20.

Zapisy na kursy językowe na rok szkolny 2019/20 już trwają. Rozpoczynamy rekrutację do nowych grup, ale również na kontynuację nauki.

W nadchodzącym roku szkolnym tak, jak tradycyjnie w naszej szkole językowej, odbywać się będą kursy języka angielskiego i niemieckiego. Kursy językowe organizowane są dla wszystkich grup wiekowych oraz na wszystkich poziomach zaawansowania. W ofercie mamy również kursy języka branżowego.

Bezpłatne podręczniki do nauki języka.

Zapewniamy bezpłatne materiały dydaktyczne wydane przez najlepsze wydawnictwa językowe.

Dlaczego British School?

Wybór szkoły językowej powinien być przemyślany. Decyzja uzależniona jest zwykle od wielu czynników, ale podejmując ją powinniśmy wziąć pod uwagę:

30 oddziałów naszej szkoły, jakie działają w Polsce pozwala nam na systematyczną wymianę doświadczeń, co skutkuje coraz wyższym poziomem nauczania i jej efektywnością. Efektywność nauczania języka angielskiego potwierdzają wysokie wyniki zdawalności egzaminów Cambridge.

 

Kurs językowy dla każdego.

Nasza oferta kursów językowych kierowana jest do wszystkich grup wiekowych. Począwszy od najmłodszych, którzy przyswajają sobie język obcy poprzez doskonałą zabawę, poprzez młodzież szkolną i studentów zdobywających kolejne stopnie zaawansowania, po osoby dorosłe, które często korzystają z nauki języka branżowego.

Zapisz się już dziś!

Zapisy ruszyły, ale nie ukrywamy, że kolejność zgłoszeń nierzadko decyduje o przyjęciu do danej grupy. Wcześniejsza decyzja pozwala również na dopasowanie lekcji w naszej szkole do innych zajęć. Dlatego zachęcamy, przyłącz się do nas już dziś!

Zapisy – informacje.

Opole
ul. Niemodlińska 79
(pętla Dambonia/obok Biedronki)
tel. (77) 457 33 78
kom. 608 58 88 86
e-mail: opole@britishschool.pl

Dodane: 20-08-2019
Autor: Administrator