Ogólnopolska Szkoła Językowa
Oddział w Opolu

Kursy językowe dla dorosłych

Nigdy nie jest za późno, żeby zainwestować w język angielski lub niemiecki dla dorosłych! Bez względu na to, ile masz lat i w jakim celu chcesz rozwinąć umiejętności w tym zakresie, jesteśmy gotowi, aby zapewnić Ci specjalistyczną pomoc. Nauka języka dla dorosłych to świetna inwestycja i sposób na podwyższenie kompetencji zawodowych. Płynnie porozumiewając się w języku obcym, zwiększasz swoje szanse na znalezienie satysfakcjonującej i dobrze płatnej pracy. Nasza szkoła językowa dla dorosłych w Opolu zagwarantuje Ci odpowiednią edukację.

Szkoła językowa dla dorosłych – Opole

Nauka języka angielskiego lub niemieckiego dla dorosłych w naszej szkole bazuje przede wszystkim na rozwijaniu kompetencji komunikatywnych. Skupiamy się na tym, aby wykształcić umiejętność swobodnego i poprawnego porozumiewania się w obrębie tematyki z życia codziennego. Szkoła językowa British School wykorzystuje nowoczesne metody nauczania i zatrudnia wykwalifikowanych oraz doświadczonych nauczycieli, aby w jak najkrótszym czasie osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Jeżeli interesuje Cię efektywna nauka języków obcych dla dorosłych, już dziś skontaktuj się z nami i umów się na zajęcia.

Szkoła Językowa British School w Opolu spełni Twoje oczekiwania!

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę kursów językowych: kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych; kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego oraz egzaminów Cambridge: FCE, CAE, CPE; zajęcia indywidualne/konwersacje z native speaker`em; szkolenia ogólne i specjalistyczne dla klientów instytucjonalnych.
British School w Opolu zapewnia: zajęcia prowadzone metodą komunikatywną, profesjonalny zespół lektorów/native speaker`ów, bezpłatne konsultacje, lekcje multimedialne, bezpłatne materiały dydaktyczne, dostęp do internetu i biblioteki szkolnej, atrakcyjne rabaty oraz dogodny system płatnosci.

Wszystkich, którzy chcą dołaczyć do grona naszych Klientów zapraszamy do siedziby British School w Opolu na Zaodrzu, przy ul.Niemodlińskiej 79.
Nasze biuro czynne jest od pn do pt w godz. 12.00-19.00
Możliwy rownież kontakt:
- telefoniczny: tel. (77) 457 33 78; kom. 608 58 88 86
- mailowy: opole@britishschool.pl
- skype: british_school_opole