Ogólnopolska Szkoła Językowa
Oddział w Opolu

Kursy językowe dla dzieci w wieku przedszkolnym

Szkoła językowa dla dzieci – czas podjąć decyzję!

Kochasz swoje dziecko i chcesz jak najlepiej zatroszczyć się o jego przyszłość? Nauka języka angielskiego dla dzieci to doskonała inwestycja w jego rozwój – dzięki niej Twoja pociecha zdobędzie kompetencję niezbędną obecnie na rynku pracy, jaką jest umiejętność sprawnego posługiwania się językiem obcym.

Jako szkoła językowa w Opolu, mamy świadomość, że język obcy dla dzieci jest znacznie łatwiejszy do przyswojenia niż dla dorosłych, dlatego warto jak najwcześniej rozpocząć kształcenie w tym zakresie. Jako odpowiedzialny i rozsądny rodzic, na pewno dobrze o tym wiesz.

Szkoła językowa dla dzieci – Opole

angielski dla dzieci

Nauka języka angielskiego dla dzieci przebiega w naszej szkole w przyjaznej atmosferze i odbywa się przede wszystkim poprzez zabawę. Dzięki temu Twój maluch jest zaciekawiony lekcjami i nigdy się nie nudzi – właśnie tak powinna wyglądać nauka języka dla dzieci, jeżeli edukacja ma być skuteczna. Szkoła językowa dla dzieci w Opolu bazuje na wierszykach, piosenkach, rymowankach i materiałach multimedialnych, w efekcie czego najmłodsi uczniowie osłuchują się z językiem i lepiej go przyswajają, co procentuje w przyszłości. Już dziś zapisz swoją pociechę do szkoły języków obcych dla dzieci i ułatw jej naukę na dalszych etapach edukacji.

Szkoła językowa dla dzieci  Opolu  proponuje zabawę z językiem, dzieciom w wieku przedszkolnym:

Szkoła Językowa British School w Opolu spełni Twoje oczekiwania!

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę kursów językowych: kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych; kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego oraz egzaminów Cambridge: FCE, CAE, CPE; zajęcia indywidualne/konwersacje z native speaker`em; szkolenia ogólne i specjalistyczne dla klientów instytucjonalnych.
British School w Opolu zapewnia: zajęcia prowadzone metodą komunikatywną, profesjonalny zespół lektorów/native speaker`ów, bezpłatne konsultacje, lekcje multimedialne, bezpłatne materiały dydaktyczne, dostęp do internetu i biblioteki szkolnej, atrakcyjne rabaty oraz dogodny system płatnosci.

Wszystkich, którzy chcą dołaczyć do grona naszych Klientów zapraszamy do siedziby British School w Opolu na Zaodrzu, przy ul.Niemodlińskiej 79.
Nasze biuro czynne jest od pn do pt w godz. 12.00-19.00
Możliwy rownież kontakt:
- telefoniczny: tel. (77) 457 33 78; kom. 608 58 88 86
- mailowy: opole@britishschool.pl
- skype: british_school_opole