Ogólnopolska Szkoła Językowa
Oddział w Opolu

Kursy językowe przygotowujące do egzaminów

Kursy egzaminacyjne, kurs maturalny oraz kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge- FCE, CAE i CPE

1. Kurs maturalny.

Kurs maturalny w Britisch School skierowany jest dla uczniów  liceum, jego zadaniem jest jak najlepsze przygotowanie do egzaminu maturalnego z języka obcego a tym samym dostanie się na wymarzony kierunek studiów.

Kurs obejmuje 100 godzin lekcyjnych.
Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 min.

 

Matura podstawowa – kurs przeznaczony jest dla uczniów przygotowujących się do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym. W trakcie kursu uczniowie poznają dokładnie strukturę egzaminu oraz typy zadań egzaminacyjnych.
Kurs prowadzony jest w oparciu o standardy wymagań egzaminacyjnych i obejmuje wszystki bloki tematyczne oraz zagadnienia graatyczne przewidziane w ramach matury podstawowej. Nacisk kładziony jest na przełamanie bariery językowej i efektywną komunikację w języku angielskim.

 

Matura rozszerzona – kurs przeznaczony jest dla uczniów przygotowujących się do egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym. W trakcie kursu poznają dokładnie strukturę egzaminu oraz typ zadań egzaminacyjnych.
Kurs prowadzony jest w oparciu o standardy wymagań egzaminacyjnych i obejmuje wszystkie bloki tematyczne oraz zagadnienia gramatyczne przewidziane w ramach matury rozszerzonej. W odróżnieniu od kursu podstawowego większy nacisk kładziony jest na zaawansowane struktury gramatyczne oraz jakość i formę działań językowych.

2. Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge

First Certificate in English – kurs przeznaczony jest dla osób przygotowujących się do egzaminu FCE. W trakcie kursu uczniowie poznają dokładnie strukturę egzaminu oraz typy zadań egzaminacyjnych. Kurs prowadzony jest w oparciu o organizator egzaminu oraz egzaminy z poprzednich lat. Kurs przygotowuje do wszystkich pięciu części egzaminu (Reading, Writing, Use of English, Listening and Speaking) i pozwala uczniom gruntownie powtórzyć i poszerzyć znajomość zagadnień gramatycznych i słownictwa.

 

Certificate in Advanced English – kurs przeznaczony jest dla osób przygotowujących się do egzaminu CAE. W trakcie kursu uczniowie poznają dokładnie strukturę egzaminu oraz typy zadań egzaminacyjnych. Kurs prowadzony jest w oparciu o organizator egzaminu oraz egzaminy z poprzednich lat. Kurs przygotowuje do wszystkich pięciu części egzaminu (Reading, Writing, Use of English, Listening and Speaking). W odróżnieniu od kursu FCE zagadnienia gramatyczne i leksykalne są bardziej zaawansowane. Uczniowie rozwijają bardziej zaawansowane techniki interakcyjne z uwzględnieniem zmian rejestru.

 

Certificate of Proficiency in English – kurs przeznaczony jest dla osób przygotowujących się do egzaminu CPE. W trakcie kursu uczniowie poznają dokładnie strukturę egzaminu oraz typy zadań egzaminacyjnych. Kurs prowadzony jest w oparciu o organizator egzaminu oraz egzaminy z poprzednich lat. Kurs przygotowuje do wszystkich pięciu części egzaminu (Reading, Writing, Use of English, Listening and Speaking) i pozwala uczniom na zgłębienie subtelności językowych takich jak wyjątki od reguł gramatycznych, niestandardowe słownictwo i kolokacje. Tematyka poruszana na zajęciach obejmuje specyficzne dziedziny, przygotowując do egzaminu zarówno językowo jak i merytorycznie

Szkoła Językowa British School w Opolu spełni Twoje oczekiwania!

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę kursów językowych: kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych; kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego oraz egzaminów Cambridge: FCE, CAE, CPE; zajęcia indywidualne/konwersacje z native speaker`em; szkolenia ogólne i specjalistyczne dla klientów instytucjonalnych.
British School w Opolu zapewnia: zajęcia prowadzone metodą komunikatywną, profesjonalny zespół lektorów/native speaker`ów, bezpłatne konsultacje, lekcje multimedialne, bezpłatne materiały dydaktyczne, dostęp do internetu i biblioteki szkolnej, atrakcyjne rabaty oraz dogodny system płatnosci.

Wszystkich, którzy chcą dołaczyć do grona naszych Klientów zapraszamy do siedziby British School w Opolu na Zaodrzu, przy ul.Niemodlińskiej 79.
Nasze biuro czynne jest od pn do pt w godz. 12.00-19.00
Możliwy rownież kontakt:
- telefoniczny: tel. (77) 457 33 78; kom. 608 58 88 86
- mailowy: opole@britishschool.pl
- skype: british_school_opole