Ogólnopolska Szkoła Językowa
Oddział w Opolu

Kursy językowe dla młodzieży

Kursy językowe dla młodzieży to najpopularniejszy poziom kursów a naszej szkole. Prowadzimy kursy języka angielskiego i niemiecki. Duży nacisk kładziemy  na umiejętność porozumiewania się i sprawną komunikację. Kompleksowo dbamy o wszystkie kompetencje językowe, ale praktyczne użycie języka ma dla nas najważniejsze znaczenie, ponieważ najlepiej zachęca uczniów do nauki i przynosi optymalne efekty.

Kursy językowe dla młodzieży – Opole

Prowadząc kursy językowe dla młodzieży z języków ( angielski, niemiecki), rozmawiamy na tematy interesujące młodych ludzi, takie jak sport, rozrywka, media, podróże, filmy czy muzyka. Staramy się jak najbardziej zaangażować młodzież w lekcje i skutecznie przygotować ją do nadchodzącego egzaminu gimnazjalnego lub maturalnego. Jeżeli chcesz płynnie mówić, dobrze rozumieć, bezbłędnie pisać i swobodnie czytać w językach obcych, to kursy które proponuje nasza szkoła językowa British School, spełnią Twoje wszystkie wymagania. Z nami Twój start w dorosłe życie będzie znacznie łatwiejszy!

Szkoła Językowa British School w Opolu spełni Twoje oczekiwania!

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę kursów językowych: kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych; kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego oraz egzaminów Cambridge: FCE, CAE, CPE; zajęcia indywidualne/konwersacje z native speaker`em; szkolenia ogólne i specjalistyczne dla klientów instytucjonalnych.
British School w Opolu zapewnia: zajęcia prowadzone metodą komunikatywną, profesjonalny zespół lektorów/native speaker`ów, bezpłatne konsultacje, lekcje multimedialne, bezpłatne materiały dydaktyczne, dostęp do internetu i biblioteki szkolnej, atrakcyjne rabaty oraz dogodny system płatnosci.

Wszystkich, którzy chcą dołaczyć do grona naszych Klientów zapraszamy do siedziby British School w Opolu na Zaodrzu, przy ul.Niemodlińskiej 79.
Nasze biuro czynne jest od pn do pt w godz. 12.00-19.00
Możliwy rownież kontakt:
- telefoniczny: tel. (77) 457 33 78; kom. 608 58 88 86
- mailowy: opole@britishschool.pl
- skype: british_school_opole