Ogólnopolska Szkoła Językowa
Oddział w Opolu

Kursy językowe dla klientów instytucjonalnych – Opole

W Twojej firmie lub instytucji konieczna jest znajomość angielskiego lub niemieckiego ale nie wszyscy pracownicy spełniają ten wymóg? Organizowane przez nas kursy językowe dla firm rozwiążą Twój problem, efektywnie i szybko edukując Twoich pracowników, aby mogli sprawnie się komunikować po angielsku, niemiecku czy też hiszpańsku. Dobieramy optymalne metody, określamy cele i zatrudniamy najlepszych nauczycieli, aby zagwarantować naukę na najwyższym poziomie. Mamy świadomość, że Twoi pracownicy powinni szczególnie dobrze komunikować się z potencjalnymi kontrahentami zagranicznymi, dlatego właśnie kładziemy największy nacisk na specjalistyczną naukę języka obcego dla poszczególnych branż.

Kursy językowe dla firm – program szkoleń

Program szkoleń językowych dla firm w Opolu zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa czy instytucji. Dobieramy odpowiedni zakres materiału dopasowany do specjalistycznych zagadnień z Twojej branży, ale nie zapominamy o ogólnych zasadach językowych. Najważniejsze są dla nas potrzeby i wymagania Twojej firmy, w związku z czym proponujemy dowolną liczbę godzin nauki oraz umożliwiamy wybór dni i godzin zajęć, tak aby organizowane przez nasz kursy pasowały wszystkim pracownikom. Już teraz zarezerwuj kursy językowe dla firm i podwyższ kompetencje swoich pracowników!

Szkoła Językowa British School w Opolu spełni Twoje oczekiwania!

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę kursów językowych: kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych; kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego oraz egzaminów Cambridge: FCE, CAE, CPE; zajęcia indywidualne/konwersacje z native speaker`em; szkolenia ogólne i specjalistyczne dla klientów instytucjonalnych.
British School w Opolu zapewnia: zajęcia prowadzone metodą komunikatywną, profesjonalny zespół lektorów/native speaker`ów, bezpłatne konsultacje, lekcje multimedialne, bezpłatne materiały dydaktyczne, dostęp do internetu i biblioteki szkolnej, atrakcyjne rabaty oraz dogodny system płatnosci.

Wszystkich, którzy chcą dołaczyć do grona naszych Klientów zapraszamy do siedziby British School w Opolu na Zaodrzu, przy ul.Niemodlińskiej 79.
Nasze biuro czynne jest od pn do pt w godz. 12.00-19.00
Możliwy rownież kontakt:
- telefoniczny: tel. (77) 457 33 78; kom. 608 58 88 86
- mailowy: opole@britishschool.pl
- skype: british_school_opole