Ogólnopolska Szkoła Językowa
Oddział w Opolu

Obóz językowy w Hiszpanii

Tegoroczny obóz językowy spędziliśmy w tętniącym życiem kurorcie Lloret de Mar na Costa Brava. Jak na znany kurort przystało, nie narzekaliśmy na nudę, bo atrakcji było moc: piękne plaże, cudowne morze, sporty wodne, spacery wzdłuż malowniczych zatoczek, promenady kuszące lokalnymi przysmakami i pamiątkami. Atrakcje dopełniały hotelowe baseny, animacje i wyśmienita kuchnia. Był czas również na warsztaty językowe oraz wycieczki. Popłynęliśmy statkiem do przepięknej miejscowości Tossa de Mar, z cudownymi plażami, urokliwymi zatoczkami i średniowiecznymi fortyfikacjami. Jeden dzień spędziliśmy w Barcelonie, spacerując słynną La Ramblą i podziwiając architekturę Gaudiego, z najsłynniejszą Sagradą Familią.

Zwiedziliśmy również średniowieczną Gironę z mnóstwem zabytków, monumentalną katedrą i jedną z najlepiej zachowanych starówek w Hiszpanii. Dotarliśmy również do Montserrat, najsłynniejszej góry w Katalonii z majestatycznym sanktuarium i spektakularnymi widokami.

Hiszpańskie wakacje z British School były zdecydowanie udane – przyjemna nauka połączona z aktywnym wypoczynkiem, w pięknych okolicznościach przyrody!

Fotorelacja z obozu:

Dodane: 24-07-2023
Autor: Administrator